لیست آدرس باشگاه و زمین گلف کرج

بدنسازی آنلاین » باشگاه ها به تفکیک شهر » کرج » لیست آدرس باشگاه و زمین گلف کرج
گلف کرج

لیست آدرس باشگاه و زمین گلف کرج  به همراه فدراسیون گلف را در این جدول قرار داده ایم. امید به آن می رود به لطف خداوند مفید مردم واقع شود.

لیست آدرس باشگاه و زمین گلف کرج

ردیفنام باشگاهشماره تماسآدرس
1دهکده ورزشی چهار باغ02644373531 الی 4البرز، اتوبان کرج-قزوین، پل کردان، چهارباغ، دهکده ورزشی چهارباغ
آیا صاحب این نوع کسب و کار هستید؟
برای درج عنوان کسب و کارتان به همراه آدرس و شماره تلفن در قسمت نظرات اطلاعات موردنظرتان را ارسال نمایید و یا با بدنسازی آنلاین تماس بگیرید.

در داخل شهر کرج فعلا باشگاه تخصصی آموزش گلف وجود ندارد. اما طبق گفته‌ی رئیس هیئت گلف استان البرز، قرار است در منطقه گلشهر کرج مجموعه گلفی توسط سرمایه گذار بخش خصوصی راه اندازی شود. حداقل فضای پیش بینی شده برای راه اندازی مجموعه گلف در استان البرز حدود ۲ هزار و ۵۰۰ متر زمین است. مجموعه ای که ما نام آن را در لیست بالا به عنوان باشگاه گلف کرج آورده ایم، مجموعه ای است تفریحی و ورزشی که دارای سالن های تفریحی و ورزشی مختلفی است. همچنین این دهکده دارای زمین گلف با 9 چاله می‌باشد. دهکده ورزشی چهار باغ در استان البرز و اتوبان کرج- قزوین قرار دارد.

شما می‌توانید لیست لیست آدرس باشگاه و زمین گلف تهران را بدنسازی آنلاین مشاهده کنید.

همراهان عزیز چنانچه از وجود زمین گلفی در کرج اطلاع دارید، که ما نام آن را در لیست بالا نیاورده‌ایم. برای کاملتر شدن لیست باشگاه و زمین های گلف کرج ، نام و مشخصات آن را در قسمت نظرات همین صفحه برای ما ارسال کنید.

نظر کاربران $$$
در حال ثبت
نظر کاربر
0 (0 امتیاز)
امتیاز نظرات کاربران: 0 (0 نظرات)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال ثبت