باشگاه و سالن کشتی شیراز آدرس و تلفن - بدنسازی آنلاین - سالن کشتی در شیراز
باشگاه ها و سالن های کشتی

لیست آدرس سالن و باشگاه‌ های کشتی شیراز را در جدول زیر برای شما علاقه مندان این رشته ورزشی قرار داده ایم. جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه ها و سالن های کشتی شیراز و فدراسیون کشتی با ما در تماس باشید.

لیست آدرس باشگاه‌ های کشتی شیراز

 ردیف نام باشگاهشماره تماسآدرس
 1مجموعه ورزشی ولایت071363567079شیراز- بلوار شهید چمران – بلوار نیایش – نیایش ۳ – مجتمع ورزشی ولایت
 2مجموعه زرقانبلوار ورودی زرقان-جنب کارخانه ریشمک
 3مجموعه  تختی30متری سینما سعدی- خیابان ذوالنوار
 4مجموعه ورزشی کارگران شیرازمیدان ولیعصر جنب درمانگاه نادر کاظم
مجموعۀ ورزشی خود را در جدول ثبت کنید

بهترین سالن کشتی شیراز

شهر شیراز تاکنون چندین کشتی‌گیر را به تیم ملی فرستاده است که بیشترشان از باشگاه‌ های کشتی شیراز شروع به یادگیری و ورزیده شدن کردند و طولی نکشید که راهی تیم ملی شدند.

پیشنهاد می‌کنیم لیست باشگاه های بدنسازی شیراز را هم ملاحظه کنید.

در بین کشتی گیران مطرح، محمدعلی فرخیان، نائب قهرمان اسبق کشتی جهان، را می‌توانیم نام ببریم که از دل همین باشگاه‌ها وارد میدان کشتی شده و نام ایران عزیز را سربلند کرده است.

کشتی گیران جهانی هم خاطره‌هایی از کشتی گیران شیراز دارند؛ چرا که شهر شیراز تا کنون چندین قهرمان ارزنده را هم به میادین ملی و جهانی معرفی فرستاده اند که خاطره آن‌ها در کشتی و جمع کشتی‌دوستان به‌یادگار مانده است.

انواع سبک های کشتی محلی در اقصی نقاط جهان می توان به کشتی گلیما در ایسلند، شوینگن در سوییس، سومو و جوجیتسو در ژاپن، سامبو در روسیه، و در ایران به کشتی چوخه اشاره کرد. تقریبا تمام دنیا دو سبک کشتی را به عنوان رسمی‌ترین سبک‌های کشتی پذیرفته‌اند، کشتی آزاد و کشتی فرنگی تفاوت این دو کشتی در این است که در کشتی فرنگی کشتی گیر حق گرفتن پایین تنه حریف را ندارد اما در سبک آزاد این عمل آزاد می‌باشد و کشتی گیر می‌تواند از گرفتن پایین تنه حریف برای زمین زدن او و گرفتن امتیاز بهره ببرد.

این نکته هم لازم است که برای بانوان هم باشگاه هایی در شیراز هست که فعال و بسیار ارزشمند فعالیت می‌کنند و ما هم به محض اطلاع از آن‌ها، مشخصاتشان را برای استفاده شما عزیزان در این لیست قرار خواهیم داد.

0 دیدگاه برای “باشگاه و سالن کشتی شیراز آدرس و تلفن”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *