پیست و باشگاه اسکیت شیراز آدرس و تلفن - بدنسازی آنلاین - سالن اسکیت شیراز - اسکیت در شیراز
پیست و باشگاه اسکیت

در این جدول لیست آدرس پیست و باشگاه اسکیت شیراز را به همراه کلاس آموزش اسکیت و شماره تماس و آدرس هیات و فدراسیون و زمین های اسکیت استان فارس قرار داده ایم.

لیست آدرس پیست و باشگاه اسکیت شیراز

 ردیف نام باشگاهشماره تماسآدرس
هیات اسکیت استان فارس09907010720
1علوی07132270608فلکه گاز، ساختمان امین
2خلیلی09171110538شهر جدید صدرا، چهارراه زندیه، بعد از پاسگاه، اولین بریدگی
مجموعۀ ورزشی خود را در جدول ثبت کنید

اسکیت از آن دسته ورزش هایی است که طرفداران زیادی دارد اما افراد زیادی برای آموختن این ورزش هیجان انگیز اقدام نمی‌کنند.

این ورزش مفرح در کنار لذتی که به فرد ورزشکار می‌دهند، خطراتی نیز دارد. آموزش حرفه ای اسکیت باعث می‌شود که لذت این بازی دوچندان شده و خطرات احتمالی نیز، برای فرد بوجود نیاید. لطفا جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه های اسکیت شیراز در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را ارسال کنید.

همچنین میتوانید لیست آدرس باشگاه های فوتبال شیراز را در بدنسازی آنلاین مشاهده کنید.

ورزش اسکیت بین جوانان و نوجوانان علاقه مندان زیادی دارد و اغلب کودکان در سراسر جهان علاقه منداند تا این رشته مهیج و پر انرژی را فرا بگیرند. اسکیت دارای زیر رشته های مختلف می‌باشد. و در رده‌های مختلف این رشته ورزشی مهیج دنبال خواهد شد . برای انتخاب زیر رشته خاص در اسکیت مهم است چه تجهیزاتی را ورزشکار استفاده میکند زیرا در هر زیر رشته که در اسکیت موجود است کفش اسکیت مخصوص به خود را نیاز دارد. همچنین این رشته ورزشی نیاز به وسایل ایمنی نظیر مچ بند، زانوبند، و … دارد.

دوستان عزیز! اگر آدرس پیست و باشگاه اسکیت شیراز مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت بدنسازی آنلاین و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با بدنسازی آنلاین در تماس باشند. پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *