بدنسازی آنلاین > ورزش های دیگر > اسکی > پیست های اسکی تبریز آدرس و تلفن
پیست های اسکی

پیست اسکی تبریز مهیج ترین تفریح ورزشی در آب و هوای تبریز است که امروزه در بین همه اقشار طرفدارزیادی پیدا کرده است. در این جدول لیست آدرس پیست های اسکی تبریز را برای شما علاقه مندان به ورزش اسکی فراهم آورده ایم.

 ردیف نام باشگاهشماره تماسآدرس پیست اسکی تبریز
 1پیست اسکی پیام مرند04134416895آذربایجان شرقی، کیلومتر 15 جاده مرند – تبریز
 2پیست اسکی سهند تبریزآذربایجان شرقی تبریز حدود 30 کیلومتری جنوب شرقی تبریز
مجموعۀ ورزشی خود را در جدول ثبت کنید

پیست اسکی سهند استان اذربایجان شرقی بزرگترین پیست اسکی شمال‌غرب کشور است که با توجه به بزرگی منطقه و امکانات داخل پیست از جمله طول 1200 متر منطقه اسکی، ورزشکاران زیادی را جهت ورزش، تمرین و مسابقه به خود جذب کرده است.

پیست اسکی در تبریز کجاست؟

مأموران پیست اسکی، اولین کسانی هستند که در پیست به افراد مریض و مجروح رسیدگی می‌کنند. در واقع مدیریت صحنه‌ی تصادف برعهده‌ی آنهاست که شامل در نظر گرفتن هرخطر احتمالی است که هر کسی از جمله اسکی‌بازان و یا اسنوبردسواران دیگر را تهدید می‌کند. وظیفه‌ی این افراد، انتقال فرد مجروح با سورتمه از محل تصادف به کلینیک و در صورت لزوم کمک رسانی به فرد مجروح در صورت لزوم می‌باشد.

علاوه بر مسئولیت‌های آنها در مورد کمکهای اولیه، اطمینان از امنیت کوه از وظایف دیگر آنها می‌باشد. مأموران پیست قبل از ساعات بازگشایی پیست گشتی، در کوه می‌زنند تا از امنیت آن اطمینان حاصل کنند. این سرکشی شامل حفظ و نگهداری مرز پیست، پاک سازی پیست، تعمیرعلائم راهنمایی و مشخص کردن موانع می‌باشد. مأموران پیست به صورت روزمره این کارها را انجام می‌دهند اگر که مورد اورژانس پزشکی پیش نیاید. در پایان روز، دوباره در پیست گشت می‌زنند تا مطمئن شوند که فرد دیگری در پیست جا نمانده باشد.

همچنین می‌توانید لیست آدرس باشگاه های فوتبال تبریز را در بدنسازی آنلاین ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *